0 800 30 30 859-18пн-пт
Меню

Категорія: Статті

eHealth: електронне направлення

Згідно з планом впровадження реформи галузі, вже з 1 січня 2021 року всі українські заклади охорони здоров'я відмовляться від паперового документообігу на користь електронного.

Лабораторія в ЦПМСД: своя чи на аутсорсі

Чи потрібна ЦПМСД своя лабораторія, як визначити її рентабельність та коли потрібно віддати послуги з лабораторних досліджень на аутсорс? Про це далі у матеріалі.

Як управляти фінансами медзакладу і зробити його прибутковим

Про контроль доходів та видатків, фінансове планування, систему мотивації працівників медзакладу

Умови та тенденції розвитку медичного бізнесу в Україні

В яких умовах працює медичний бізнес в Україні, з якими проблемами та труднощами стикається? Про це читайте далі в матеріалі.

Дезінфекція та стерилізація медичних масок

Повторне використання індивідуальних засобів захисту, а саме - медичних масок - можливе. Головне, здійснити дезінфекцію та стерилізацію правильно. Як саме це зробити, читайте у матеріалі.

Удосконалення комунікації лікаря та пацієнта

Спілкування пацієнта з лікарем – невіддільна (частина/ознака) частина клінічної практики. Якщо лікар робить все правильно, таке спілкування дає терапевтичний ефект.

Дворівнева модель ОЗ: як її побудувати

Україна обрала для себе дворівневу модель системи охорони здоров’я. Та чи справді вона така? Як усунути дисбаланс у розвитку центрального та периферійного рівнів системи.

Як підвищити рівень задоволеності пацієнтів на 90% і позбутися черг під кабінетами - кейс

Як допомогти медустанові обслуговувати пацієнтів якісніше і швидше. Реальний кейс Сєверодонецького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Записатися до лікаря через Інтернет

Уникайте черг в поліклініках! Сервіс «МійМедКабінет» для запису на прийом до лікаря через інтернет!