0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Як записатися до лікаря онлайн?

25 Тра. 2021

Запис до лікаря онлайн – звичайна річ для сьогодення, однак не всі пацієнти вміють і можуть скористатися цією можливістю. Наша мета – розповісти й дати інструкцію, як записатися до лікаря і здійснити візит в медичний заклад без черг, нервів та додаткових витрат часу.

Для того, щоб потрапити на прийом в лікарню чи поліклініку до сімейного лікаря або терапевта, потрібно здійснити запис онлайн. Таку процедуру можна виконати на порталі Health24, залишивши електронну заявку.

Для цього вам необхідно:

  • Мати мобільний пристрій з підключенням до Інтернету;
  • Зайти на портал Health24;
  • Знайти в пошуку потрібний медичний заклад (детальна інструкція у відео далі);
  • Обрати потрібного лікаря та залишити попередню заявку на вільній час.

В такий спосіб пацієнт може записати як самого себе, дитину (неповнолітнього пацієнта) чи непрацездатну особу.

Записатися онлайн можна як до лікаря первинної ланки – сімейного лікаря,  терапевта чи педіатра, так і до спеціалістів вузького профілю: невропатолога, гінеколога, уролога чи стоматолога за допомогою електронного направлення. Нагадуємо, що без напрвлення пацієнт може записатися тільки до таких спеціалістів як – стоматолог, гінеколог (в тому числі дитячий), психіатр, нарколог, фтизіатр, лікар, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічним захворюванням. До всіх інших спеціалістів пацієнт може потрапити виключно за електронним направленням від сімейного лікаря. Якщо пацієнт потрапляє до спеціаліста без направлення від сімейного лікаря, то такий прийом найвірогідніше буде платним.

Як відбувається процес запису онлайн:

  • Пацієнт записується онлайн на сайті  Health24 до потрібного лікаря на визначений час.
  • Далі потрапляє в календар до лікаря за умови, що пацієнт вказав ПІБ, стать, дату народження.
  • Якщо один з цих елементів відсутній, то така заявка потрапляє в реєстратуру медичного закладу.
  • Реєстратор телефонує пацієнтові, перевіряє інформацію й бронює вказаний пацієнтом час прийому.
  • Пацієнт отримує повідомлення про підтвердження візиту.

Якщо у пацієнта змінилися обставини, і він не може відвідати лікаря, то такий пацієнт може відмінити свій запис. Крім того, система дозволяє переглядати графіки роботи спеціалістів, щоб обрати найбільш зручний для Вас час. 

Записатися онлайн через Health24 до лікаря Ви можете в медичні заклади Мелітополя, Краматорська, Бердянська, Павлограду, Черкас та інших міст України. 

Таким чином онлайн-запис запобігає утворенню черг та оптимізує процес відвідин лікаря, що полегшує життя не лише пацієнту, але й спеціалісту.