0 800 30 30 859-18пн-пт
Меню

Категорія: Події

Модуль Медичні події у системі EMCImed+ підключено до eHealth

Користувачі хмарної МІС EMCImed+ тепер можуть створювати електронні медичні записи за затвердженою МОЗ класифікацією ICPC-2

Впровадження інформаційних технологій для надання паліативної допомоги в практичну діяльність лікарів первинного та вторинного рівня

Впровадження інформаційних технологій у Донецькій області для лікарів первинки і вторинки.

Експерти ЕМСіМЕD на форумі-практикумі "Медична реформа-2020

Діджиталізація, або як підготуватися до впровадження медичної реформи 2020. Дізнайтеся про впровадження медичних електронних медзаписів.

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію

Медична реформа у Сіверодонецьку - відкриття інноваційної медичної амбулаторії з підключенням до інформаційної системи ЕМСІМЕД.

еHealth і медичні інформаційні системи: презентація в Харкові

19 липня 2017 року на базі Харківської обласної лікарні відбулася організована Обласним департаментом охорони здоров’я нарада керівників медичних установ області.

E-Health в регіонах

Краматорську відбулася робоча зустріч керівників Донецької ОДА, представників офісу E-Health і розробників медичних інформаційних систем

еHealth на порозі: Миколаїв готується до впровадження електронних медичних карток

Николаевское городское управление охраны здоровья изучает опыт внедрения системы E-Health, появление электронных медицинских карточек можно ожидать уже в обозримом будущем.

Автоматизована МІС на базі національного інституту фтізіатрії і пульмонології

З січня 2014 року в клініці інституту розпочато впровадження програмно-апаратного комплексу «Автоматизована медична інформаційна система» (Амис)