0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Кейс: електронний кабінет пацієнта у Броварах

26 Гру. 2018

Це глобальна назва проекту, що має кінцеву мету – зробити так, щоб медичний заклад відмовився від застарілих паперових форм, перейшов в інформаційний режим роботи та значно структурував свою роботу за рахунок Медичної інформаційної системи (далі МІС).

електронний кабінет пацієнта у Броварах

Місто Бровари було одним із перших невеличких міст, що впровадило МІС у медичних закладах і цей проект ми сміливо можемо називати успішним. Впровадження відбувалося в декілька етапів та, за словами представників міської влади та компанії-розробника МІС EMCiMED, достатньо велику кількість часу було витрачено на розробку самого проекту для того, щоб він індивідуально підходив до вимог медичних центрів Броварів.

Якщо казати про масштаб впровадження, хотілося би підкреслити, що окрім впровадження системи, як такої, у Броварах розробники підключили такі складові, як “МійМедКабінет”, сервіс, що дозволяє жителям Броварів записуватися на прийом до лікаря в режимі Online та “Електронний кабінет пацієнта”.

електронний кабінет пацієнта у Броварах

Це те, що дозволяє зберігати інформацію пацієнта, а саме його історію хвороби, дослідження, аналізи і т.д. Відповідно, у випадку, коли людина приходить на прийом або втрапляє у лікарню, одразу ж можна подивитися його дані та вже навіть на основі їх робити якісь кроки або висновки.
Також був представлений новий функціонал – «Пов’язані особи» – тепер можна записати родичів або дітей зі свого профіль, потрібно лише підтвердити родинний зв’язок через реєстратуру.

17 грудня, на офіційному заході у виконкомі Броварів, заступник директора ТОВ «АЛТ Україна ЛТД», керівник напрямку з інформатизації закладів охорони здоров’я Вадим Терентюк представив присутнім короткий річний звіт щодо запровадження системи «Електронний кабінет пацієнта» у Броварах та наголосив на тому, що наше місто показує унікальний приклад вдалого та високопрофесійного підходу до революційного процесу переходу в інформаційний режим роботи, а також представив медикам новий проект «Електронний рецепт», що має запрацювати в Україні з лютого-березня 2019 року. Однак, розпочати поступовуапробацію даного проекту можна вже зараз і Бровари якнайкраще підходять для створення своєрідного експериментального
майданчика.

У підсумку, хотілося б наголосити на тому, що у реформи треба вірити, адже саме це спонукає до їх реалізації. Вони абсолютно реальні – варто лише захотіти!