0 800 756 8569-18пн-пт
Меню

Про компанію

“АЛТ Україна ЛТД” – один із ключових гравців ринку сучасних інформаційних рішень для системи охорони здоров’я, відомий своїми продуктами EMCI. Технології EMCI допомагають сотням українських закладів системи охорони здоров’я оптимізувати робочі процеси завдяки автоматизації, застосовувати ефективні підходи до управління та вивести якість надання медичних послуг громадянам на принципово новий рівень.

Місія

“АЛТ Україна” – компанія, створена лікарями з різних галузей медицини. Ми добре знаємо, з якими проблемами стикаються медики в Україні і чітко розуміємо потреби системи охорони здоров’я загалом. З моменту заснування компанії ми поставили собі за мету розробити та запропонувати інноваційні рішення, котрі дають змогу застосувати кращий світовий досвід в управлінні медичними закладами та іншими установами системи охорони здоров’я.

Поєднавши глибокі знання потреб ринку медичних послуг, наш досвід та новітні інформаційні технології, ми створили продукти, які допомагають лікарям застосовувати сучасні підходи до лікування та діагностування, керівникам медичних установ будь-якого формату та форми власності – ефективно управляти всіма процесами клініки, а пацієнтам – отримувати якісні медичні послуги, що відповідають світовим стандартам.

Наша глобальна місія – докласти максимум зусиль, аби допомогти побудувати справді сучасну та якісну систему охорони здоров’я в Україні, вивести її на лідерські позиції на світовому ринку медичних послуг.

Наші рішення

Усі створені нами інформаційні рішення ми об’єднали під єдиним брендом EMCI. Кожен продукт бренду розроблено із застосуванням кращих у світі технологій для управління процесами та з урахуванням специфічних потреб закладів системи охорони здоров’я, лікарів.

EMCImed

Медична інформаційна система, перевірена часом та досвідом багатьох медичних закладів у всіх куточках України. EMCImed – наш перший продукт, створений для комплексної автоматизації процесів медзакладів різного масштабу, форми власності та спрямованості. Нині нашою медичною інформаційною системою користуються поліклініки, лікарні зі стаціонарними відділеннями, медичні центри та приватні клініки, у тому числі мережеві.

Можливості системи дають змогу автоматизувати усі ключові напрямки роботи медзакладу: від роботи реєстратури до формування статистики та звітності про діяльність установи.

Більше про можливості EMCImed >>

EMCImed+

Наше цілковито хмарне рішення, яке однаково ефективно автоматизує процеси державного медзакладу, комерційної клініки та лікаря приватної практики.
EMCImed+ – нове покоління перевіреної та надійної МІС EMCImed. Працювати у системі можна з будь-якого пристрою у будь-якій точці планети, де є Інтернет. Це відкриває нові можливості для лікарів, адже вся необхідна медична інформація завжди під рукою.

Більше про можливості EMCImed+ >>

EMCILAB

Лабораторна інформаційна менеджмент-система, яку ми створили для комплексної автоматизації роботи лабораторії будь-якого формату, розміру та напрямку. Розробляючи це рішення, ми мали на меті надати лабораторіям зручний і зрозумілий інструмент, котрий оптимізує ключові процеси, спростить роботу працівників та дасть змогу надавати послуги пацієнтам швидко та якісно.
Модульна структура системи дає змогу впроваджувати її поетапно, не впливаючи на процеси. Окрім цього, рішення можна інтегрувати з іншими інформаційними продуктами, якими вже користується лабораторія.

Більше про можливості EMCILAB+ >>

Додаткові матеріали про компанію (завантаження PDF)

Контакти

Наша адреса: Київ, вул. Кирилівська, 39