0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Про компанію

Дата заснування

18.03.2014 року

Про компанію Health24

Health24 – медична інформаційна система онлайн

Медичний інформаційний сервіс хмарного зберігання, онлайн обробки і безпечного обміну медичної інформації в режимі реального часу для працівників в області охорони здоров’я та пацієнтів.

Електронний персональний помічник у веденні лікарської практики, управлінні медичними установами та стеженні за власним здоров’ям.

Health24 вирішує завдання як інформатизації конкретної медичної організації, так і об’єднання всіх учасників взаємодії в єдину регіональну або відомчу медичну інформаційну систему, що дозволяє забезпечити реалізацію всіх необхідних функцій.

Health24 більше ніж система для управління медичною практикою та медичними установами, вона розвивається в екосистему, що дозволяє інтегрувати клініки та їх партнерів, а також пристрої та сервіси з моніторингу здоров’я. Завдяки цьому лікарі, клініки, лабораторії отримують можливість ефективніше та зручніше працювати один з одним і заробляти на наданні сучасних сервісів пацієнтам і корпоративним клієнтам (телемедицина).

Систему Health24 розробляють лікарі спільно з програмістами і керівниками медичних установ. Тому інтерфейс простий, інтуїтивно зрозумілий, а це економія часу на навчанні і зниження ймовірності помилок. Навіть самий непідготовлений користувач або лікар може користуватися системою. Не потрібно читати складні інструкції, наймати програмістів для навчання, установки та обслуговування ПЗ – ми взяли рутину і складні речі на себе.

Мета компанії Health24

Мета системи Health24 – підвищення якості та доступності медичної допомоги за рахунок автоматизації роботи медичних працівників у всіх напрямках діяльності медичних закладів.

В першу чергу система Health24 призначена для автоматизації клінічних напрямків роботи медичних закладів, впровадження електронної медичної картки (ЕМК) пацієнта, організації ефективної інформаційної взаємодії між усіма учасниками лікувально-діагностичного процесу.

Система Health24 дозволяє зменшити, а місцями – і повністю виключити, рутинні операції з оформлення медичної документації (ведення медичної практики), підвищити якість та інформативність медичних документів. Фактично, дозволяє зняти з лікаря, медичної сестри та медреєстратора непрофільне навантаження, або істотно його знизити, дозволяючи більше часу приділяти своїй безпосередній роботі – спілкуванню з пацієнтом, наданню медичної допомоги або повноцінному управлінню медичним закладом на основі об’єктивної та достовірної інформації в режимі реального часу (хмарного сервісу).

Основним технологічним рішенням для досягнення поставленої мети є впровадження електронного документообігу (на основі світових стандартів та міжнародних класифікацій) з можливістю групової роботи над різними медичними документами між усіма учасниками лікувально-діагностичного процесу:

Наші рішення

Усі створені нами інформаційні рішення ми об’єднали під єдиним брендом EMCI. Кожен продукт бренду розроблено із застосуванням кращих у світі технологій для управління процесами та з урахуванням специфічних потреб закладів системи охорони здоров’я, лікарів.

Хмарна інформаційна система Health24

Проблема покупки та фінансування дорогого устаткування, програмного забезпечення і обслуговуючого персоналу виникає не тільки перед установами охорони здоров’я, а й перед багатьма приватними компаніями в інших областях економіки. При цьому хорошим рішенням цієї проблеми служить технологія SaaS – software as a service – програмне забезпечення як послуга – бізнес-модель продажу та використання програмного забезпечення, при якій постачальник розробляє веб-додаток і самостійно керує ним, надаючи замовникам доступ до програмного забезпечення через мережу. Основна перевага моделі SaaS для споживача полягає у відсутності витрат, пов’язаних з установкою, оновленням і підтримкою працездатності обладнання і працюючого на ньому програмного забезпечення.

Технологію SaaS так само називають “хмарною технологією”, так як система вільно масштабується за рахунок додавання нових серверів, тобто кінцевий користувач працює з “хмарою” серверів.

Медична інформаційна система Health24 розгорнута в дата-центрі De Novo, який атестований на відповідність вимогам комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

SaaS модель робить сучасні інформаційні технології в медицині доступними, страхуючи Вас від неприємностей, пов’язаних з можливим витоком або втратою персональних даних та величезних штрафів з боку перевіряючих органів.

Таким чином, хмарні технології в медицині дозволяють:

Використання SaaS захистить Ваш бізнес від специфічних ризиків, наприклад, вилучення сервера для проведення “перевірки” правоохоронними органами. Зберігання даних в дата-центрі De Novo надійно захистить не тільки персональні дані Ваших клієнтів, але й інформацію про надані послуги та їх вартість.

EMCImed

Медична інформаційна система, перевірена часом та досвідом багатьох медичних закладів у всіх куточках України. EMCImed – наш перший продукт, створений для комплексної автоматизації процесів медзакладів різного масштабу, форми власності та спрямованості. Нині нашою медичною інформаційною системою користуються поліклініки, лікарні зі стаціонарними відділеннями, медичні центри та приватні клініки, у тому числі мережеві.

Можливості системи дають змогу автоматизувати усі ключові напрямки роботи медзакладу: від роботи реєстратури до формування статистики та звітності про діяльність установи.

Більше про можливості EMCImed >>

EMCILAB

Лабораторна інформаційна менеджмент-система, яку ми створили для комплексної автоматизації роботи лабораторії будь-якого формату, розміру та напрямку. Розробляючи це рішення, ми мали на меті надати лабораторіям зручний і зрозумілий інструмент, котрий оптимізує ключові процеси, спростить роботу працівників та дасть змогу надавати послуги пацієнтам швидко та якісно.
Модульна структура системи дає змогу впроваджувати її поетапно, не впливаючи на процеси. Окрім цього, рішення можна інтегрувати з іншими інформаційними продуктами, якими вже користується лабораторія.

Більше про можливості EMCILAB+ >>

Додаткові матеріали про компанію (завантаження PDF)

Контакти

Київ, вулиця Миколи Пимоненка, 13, корпус 5А