0 800 30 30 859-18пн-пт
Меню

Як підключитися до eHealth?

Завантажити додаток E-Health.EMCiMED ви можете з цієї сторінки за посиланням нижче:

Завантажити додаток E-Health для Windows або Підключитися до E-Health онлайн

Додаток eHealth.ЕМСІМЕД

eHealth.ЕМСІМЕД – окремий програмний продукт, створений для швидкого підключення медичного закладу до центрального компоненту електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та роботи з ним.

еHealth
Ми розробили додаток для того, аби якомога оперативніше та гнучкіше впроваджувати усі технологічні новації, передбачені медичною реформою.

Електронна система охорони здоров`я – eHealth постійно вдосконалюється, і Національна служба охорони здоров’я щоразу додає до неї новий функціонал, який також має бути імплементований та протестований у медичних інформаційних системах.

Процес розробки нових можливостей у медичній інформаційній системі складний, потребує часу та ресурсів. У додатку ми маємо змогу впровадити їх швидше. Усе це ми робимо для того, аби усі наші користувачі першими мали змогу працювати з ЕСОЗ без затримок у часі.

Зверніть увагу: для встановлення додатку на ваш комп’ютер, потрібна версія ОС Windows 8 та вище, а також версія браузера Internet Explorer 11.

5 причин приєднатись до реформи за допомогою додатку eHealth.ЕМСІМЕД

Зареєструватися в eHealth

Що таке eHealth

eHealth – державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для автоматизації ведення обліку медичних послуг і управління всією медичною інформацією в цифровому форматі.

Структурно eHealth складається з центральної компоненти – основної бази даних (БД), а також інтегрованих з нею медичних інформаційних систем (МІС). Автоматичний обмін даними між центральною БД і МІС здійснюється через відкритий програмний інтерфейс (API). Функціонування і адміністрування системи забезпечує Національна служба здоров’я України (НСЗУ).