0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Модуль Медичні події у системі EMCImed+ підключено до eHealth

17 Бер. 2020

Відтепер система EMCImed+ надає весь функціонал для закладів первинної медичної допомоги, передбачений вимогами МОЗ

Модуль Медичні події у системі EMCImed+ підключено до eHealth

Модуль “Медичні події” у хмарній медичній інформаційній системі EMCImed+ успішно пройшов тестування в урядовій інформаційній системі eHealth та підключений до центральної бази даних.

Робота модуля базується на системі міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ПМД) ICPC-2 та містить 1300 кодів, що описують найпоширеніші проблеми та причини звернення пацієнтів. Функціонал модуля дає змогу лікарю ПМД впорядкувати взаємодію з кожним пацієнтом, групувати медичну інформацію та структурувати медичні записи про пацієнта в розрізі його окремих хронічних захворювань. Це значно спрощує роботу сімейного лікаря та дає змогу цілковито сфокусуватися на потребах пацієнтів.

Використання модуля “Медичні події” у системі EMCImed+ дає змогу закладу ПМД покращити якість медичної допомоги та оптимально розпланувати ресурси установи відповідно до потреб пацієнтів.

Окрім цього до центрального компоненту системи eHealth також підключено такі модулі для закладів ПМД:

  1. Робоче місце лікаря ПМД – набір функцій для роботи з деклараціями, ведення електронних медичних записів та виписування електронних рецептів за програмою реімбурсації “Доступні ліки”
  2. Адміністративний модуль надавача медичних послуг ПМД – містить сервіси для укладання угод з Національною службою здоров’я України та отримання державного фінансування

Відтепер увесь функціонал системи, передбачений для роботи закладів первинної медичної допомоги, відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я.