0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію

19 Кві. 2018

Сьогодні мова піде про те, як у невеликому містечку Сєверодонецьк Луганської області відкрили амбулаторію, яку облаштували новим обладнанням та найголовніше – тут впровадили E-Health (Інформатизацію лікарняних закладів), що є одним із пріорітетніших напрямків медичної реформи.

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію

Інформатизація – це те, що суттєво полегшує та систематизує роботу медичного закладу, адже завдяки їй установи переходять в інформаційний режим роботи та вся документація: історії хвороб, обстежень, аналізи, дослідження, контроль за використанням коштів відбувається завдяки медичній інформаційній системі (далі МІС) в електронному вигляді. В даному випадку, постачальниками МІСу виступила компанія EMCiMED, що вже впроваджувала подібний проект у сусідній Донецькій області.

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію

Нещодавно, 13 грудня відбулося урочисте відкриття амбулаторії. Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Реформа охорони здоров’я на Сході» Сєвєродонецькою міською радою за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію

Під час проведення заходу, журналісти мали змогу подивитися, як саме це працює амбулаторія на новій інформаційній системі і ось, що вони побачили: “Поки триває обстеження, медсестра вносить дані про пацієнта, висновки та призначення лікаря в електронну медичну інформаційну систему. Таким чином, у пацієнта з’являється електронна медкартка, в якій відтепер будуть зберігатися персональна інформація, історія відвідувань, результати діагностики, аналізів та інші медичні записи”.

Розробники запевняють, що незабаром жителі Сєверодонецька зможуть користуватися сервісом для онлайн-запису “Мій Медкабінет” та особистим кабінетом пацієнта з січня 2019 року. Також, вони заявили, що дані пацієнтів будуть надійно захищені завдяки побудові захищеної системи з комплексним сертифікатом захисту інформації (КСЗІ).

На Луганщині відкрили інноваційну амбулаторію