0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

ЕМСІ і Health24 об’єднують зусилля для створення медичних ІТ-сервісів

5 Лют. 2021

Ми об’єднуємо досвід і експертизу команд ЕМСІ і сервісу Health24, що дасть змогу запропонувати клієнтам продукти, які комплексно задовольнять їхні запити в автоматизації процесів і взаємодії з eHealth.

ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” – розробник медичних інформаційних систем ЕМСI і компанія “Здоров’я 24” – розробник онлайн-сервісу Health24 ухвалили рішення з лютого 2021 року спільно розвивати бізнес IT-рішень для медицини і сконцентрувати експертизу в одній компанії.

Об’єднання досвіду сильних гравців ринку і консолідація зусиль з розробки ІТ-продуктів для медичної галузі дасть змогу створювати рішення, які максимально відповідають потребам щодо управління медичним закладом в умовах трансформації системи охорони здоров’я.

Центр розробки, впровадження та підтримки ІТ-рішень для медицини буде зосереджено в ТОВ “Здоров’я 24”. Всі чинні клієнти ТОВ “АЛТ Україна ЛТД” та ТОВ “Здоров’я 24” продовжать користуватися продуктами ЕМСI і Health 24, а також отримають додаткові можливості завдяки об’єднанню продуктових лінійок двох компаній.

“Об’єднавши зусилля, ми зможемо запропонувати медицині ІТ-сервіси, які враховують всі особливості управління організацією в цій галузі. Чинні клієнти-користувачі EMCImed продовжать працювати c продуктом і отримувати технічну підтримку в плановому режимі “- прокоментував директор ТОВ” АЛТ Україна ЛТД “Дмитро Усмединський.