0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Як зареєструватися в системі eHealth головному лікарю

4 Гру. 2017

Покрокова інструкція

  1. Зайти на сайт і клацнути кнопку «Реєстрація».
  2. Вибрати одну з медичних інформаційних систем, підключених до eHealth. Це те середовище, в якому ви будете працювати з Національною електронною системою охорони здоров’я. Всі функції, необхідні для роботи з центральними компонентами eHealth, є безкоштовними, ви можете вибирати їx на свій розсуд.
  3. Дотримуючись вказівок, заповніть всі необхідні дані про заклад (Код ЄДРПОУ, організаційно-правова форма, повна назва, скорочена назва (за наявності), публічна Назва (якщо відрізняється), види діяльності (КВЕД), місце реєстрації, фактичне місцеперебування, контактні дані закладу). Для підтвердження реєстрації буде необхідний Ваш електронний цифровий підпис керівника медичного закладу.
  4. Після проходження реєстрації Ви отримаєте лист з підтвердженням на робочу пошту. Затвердіть обліковий запис користувача для керівника медустанови.
  5. Зареєструйте персонал вашої установи в системі. Якщо у вас є людина, яка займається кадрами, ви можете приєднати перш за все її, і тоді віна зможе залучити інших працівників.