0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Як працювати з довідками про штатний розпис

26 Жов. 2020

Розповідаємо про нові функції та можливості МІС ЕМСІmed+, як з ними працювати. В матеріалі знайдете детальну відеоінструкцію

Команда розробників ЕМСІ впровадила низку оновлень системи МІС ЕМСІmed+, додавши нові функції та можливості. Ми завжди шукаємо нові можливості для вдосконалення наших продуктів, аби вони були ще зручнішими, простішими та кориснішими для вас. 

Розповідаємо, що нового!

Функціонал для подання довідок про штатний розпис

Як ви знаєте, з 1 листопада цього року всі медзаклади, що уклали договори за програмою медичних гарантій, мають надати до НСЗУ інформацію про фактичну чисельність лікарів/фахівців/молодших медичних сестер в еквіваленті повної зайнятості. Згадану інформацію необхідно вносити через медичну інформаційну систему, встановлену у медичному закладі. З МІС EMCImed+ у вас така можливість є! Ми додали функціонал, за допомогою якого ви можете формувати та відправляти до НСЗУ довідки зі штатного розпису. 

Як працювати з цим функціоналом у EMCImed+, дивіться у відеоінструкції.

Більше можливостей для роботи з деклараціями

Тепер ви можете створювати запит на декларацію у картці ідентифікованого пацієнта, а також роздруковувати декларацію безпосередньо з інтерфейсу системи (доступно для лікарів). 

✔  Оновлений довідник послуг

Ми розширили довідник послуг (сервісів) у МІС EMCImed+, додали, наприклад, послуги з паліативної допомоги. 

✔  Покращена робота системи

Виправили низку помилок, з якими ви періодично стикались під час роботи. Зокрема, покращили стабільність системи щодо виявлення нових помилок, виправили помилку при створенні контракту ЗОЗ ПМД з НСЗУ MP-556 та з видаленням даних модуля “Пацієнти”.