0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

Модуль е-Малятко вже в МІС EMCImed+

29 Вер. 2020

Функціонал для формування медичних висновків про народження дитини в ЕСОЗ вже доступний 

Вже з наступного тижня усім користувачам МІС EMCImed+ буде доступний функціонал для роботи з медичними висновками про народження дитини. Ми вже інтегрували модуль комплексної послуги е-Малятко до нашої системи, зараз функціонал проходить тестування. 

За спільною домовленістю з МОЗ України, модуль повністю запрацює вже до кінця вересня на базі пологових будинків та перинатальних центрів. 

Нагадаємо, е-Малятко – комплексна урядова програма, що об’єднує 10 пов’язаних із народженням дитини державних послуг в одну. Ключовою складовою цієї послуги є реєстрація новонародженої дитини в електронній системі охорони здоров’я. Тобто, лікарі пренатальних центрів та пологових будинків зобов’язані зареєструвати народження дитини, формуючи відповідний медичний висновок в ЕСОЗ із накладанням кваліфікованого електронного підпису. 

Процедура схожа на формування електронного медичного запису в ЕСОЗ та поступово повністю скасовує виписування Медичного свідоцтва про народження (форма облікової медичної документації №103/о).