0 800 303 0859-18пн-пт
Меню

ЕМСІМЕД та Закон

У 2007 році Державний департамент інтелектуальної власності видав свідоцтво №21834 про реєстрацію авторського права на комп’ютерну програму «ЕМСІМЕД». Таким чином, МІС «ЕМСІМЕД» захищена авторським правом, а її неліцензійне копіювання і розповсюдження переслідується законом.

Система також була розглянута Державним клінічним науково-практичним центром телемедицини МОЗ України. В результаті експертизи було доведено, що МІС «ЕМСІМЕД» відповідає вимогам стандартів програмної продукції та поточної нормативно-правової бази загальнодержавного та галузевого застосування.

Експерти підтверджують, що додана до продукту документація містить достатньо інформації для його ефективної установки та експлуатації, а список зазначених функцій і можливостей відповідає дійсності. Окремо відзначено відповідність стандартам і вимогам до інтерфейсу офісних програмних продуктів, розроблених компанією Microsoft.

Висновок експертизи: програмне забезпечення «ЕМСІМЕД» придатне і рекомендоване до використання в галузі охорони здоров’я. Відповідність продукту висунутим вимогам підтверджено.

Щоб зробити систему зручною і дійсно корисною, ми виходили з внутрішніх наказів, правил, процедур і посадових інструкцій наших перших клієнтів. Однак крім цього, ми доклали максимум зусиль, щоб продукт максимально відповідав поточному законодавству України. Нижче представлена лише невелика частина законів України, на які спирається МІС «ЕМСІМЕД»:

У деяких питаннях ми також зверталися до безлічі наказів СРСР, наказів Президента України та постанов Кабінету Міністрів і Верховної Ради України.

Таким чином, МІС «ЕМСІМЕД» максимально адаптована під потреби українських лікувально-профілактичних закладів, які потребують автоматизації безлічі процесів, що в них відбуваються, і гарантій, що нове програмне забезпечення відповідає законодавству України.